Preloader image

SKUP CERAMIKI - MONOLITU Z KATALIZATORÓW CERAMICZNYCH, FILTRÓW FAP I DPF ORAZ KATALIZATORÓW METALOWYCH.

SZYBKA WYCENA SKUPOWANYCH KATALIZATORÓW - ATRAKCYJNE CENY.

Katalizatory samochodowe - skup i recykling

Firma DS Auto Recycling z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach jest zakładem zajmującym się skupem i przerobem katalizatorów z samochodów osobowych i ciężarowych o wkładzie zarówno metalowym jak i ceramicznym oraz katalizatorów przemysłowych zawierających metale szlachetne tj. platynę pallad i rod.

Co kupujemy?

Firma skupuje całe katalizatory, ceramikę /w całości lub pokruszoną/, monolit /w postaci pyłów/ i inne materiały, które zamieszczone są na stronie.

  • Współpraca

    Skupujemy katalizatory od osób prywatnych i firm, hurtowników i detalistów. Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami i hutami z branży recyklingu katalizatorów w Europie i USA.

  • Technologia

    Posiadamy linię technologiczną pozwalającą na przerób 60 ton całych katalizatorów miesiecznie tj. około 20.000 sztuk i uzyskanie 20 ton monolitu. Przerób ten pozwala na przygotowanie materiału do wytopu metali szlachetnych.

Reklama

Serwis INFOEXPRESS poleca tanie strony intrenetowe. Domena w I roku gratis! Serwis INFOEXPRESS poleca naprawy sprzętu komputerowego. Sieci i przyłącza gazowe, wodne i kanalizacyjne. Wiertnica, minikoparka Bielsko-Biała kompleksowa organizacja wesel oraz innych imprez okolicznościowych jak: studniówki, chrzciny, komunie, spotkania rodzinne, bale i biesiady.